Prodej kosmetiky Payot v kadeřnictví MONYKA

Payot

produkty Payot jsou přírodní a jejich aktivní látky jsou vybírány tak, aby vyrovnávaly buněčné nedostatky v pokožce

Čištění & odlíčení

Payout čištění & odlíčení

Vaše pokožka je každý den zatěžována: znečištění, slunce a make-up. Je to, jako kdyby se dusila. Chcete-li vaší pleť uvolnit, aby mohla v noci dýchat a okysličovat se, je nutné ji čistit každé ráno a večer. Je to první a základní krok vašeho rituálu péče o krásu.

VÍCE

Hydratace & výživa

Payout hydratece & výživa

Správná hydratace je klíčem do světa pohody. Pokožka potřebuje být vyživována a chráněna. HYDRA24 a NUTRICIA, produkty péče o pleť podporují přirozený hydratační systém pokožky a nabízejí vaší suché a dehydratované pleti komfort a pružnost.

VÍCE

Zmatnění & čištění

Payout zmatnění & čištění

Co se týká smíšené a mastné pleti může se zdát, že vydrží i hrubější péči. EXPERT PURETÉ kontroluje nadměrnou tvorbu kožního mazu, který blokuje póry a následně způsobuje pupínky. Tato řada čistí, reguluje tvorbu mazu a hydratuje k dosažení zdravé pleti.

VÍCE

Les Élixirs

Payout  Les Élixirs

Vysoce koncentrovaná séra, která posilují přirozené funkce pleti. Působí preventivně, chrání a obnovují stárnutí pokožky. Celkem 4 séra řeší konkrétní aktuální stavy pleti.

VÍCE

Antioxidant & lifting

Payout antioxidant & lifting

Poskytuje úplnou antioxidační péči. Napomáhá kvalitativnímu buněčnému dělení, čímž zpomaluje vznik známek stárnutí pleti.

VÍCE

Vrásky

Payout vrásky

Zcela nové řešení ošetření vrásek. Laboratoře PAYOT vyvinuly inovativní komplex aktivních látek Liss Process, který působí na celý proces tvorby vrásek. Den za dnem jsou vrásky viditelně zredukované a rysy obličeje jsou pevnější.

VÍCE

Hydratace & výživa

Payout hydratace & výživa

Pokožka těla potřebuje jemnost a hydrataci. Hydratační přípravy PAYOT zajistí sametově hebkou pleť a intenzivní, dlouhotrvající hydrataci.

VÍCE

Hygiena & well-being

Payout hygiena & well-being

Užijte si domácí lázně s výrobky péče o pokožku těla řady VITALITE MINÉRALE. S opojnou vůní a smyslnými texturami umožňuje doplnit vaše zdroje a minerály v pohodlí vašeho domova.

VÍCE

Élixir

Payout Élixir

Myrha a amyris, nevšední aktivní ingredience, které stimulují rekonstrukci pokožky pro obnovení zářivosti a komfortu vaší pleti. Moment čiré smyslnosti a efektivity pro krásnou pleť a zvýšenou zářivost. ÉLIXIR, multifunkční péče, která rozjasní vaší pleti.

VÍCE